יום ד', ד’ באלול תשע”ח
דף הבית דבר המנהלת מרחבי כיתות מרחבי מקצוע למידה בחרום חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
מצורפת רשימת ספרי הלימוד והציוד הלימודי הנדרש לשנת הלימודים תשע"ט
קרא עוד...
ביום ו', 22 ביוני, התקיים אירוע סוף שנה בסימן 70 שנה למדינה ישראל.במהלך היום, שסיכם את הלמידה שנעשתה בנושא במהלך שנת הלימודים, הוזמנו התלמידים והוריהם להסתובב בין תחנות שונות - כתיבת משאלות על קיר משאלות, צביעת שמשוניות שלאחר מכן נתלו ברחבי בית הספר, צילומים עם דמויות ישראליות והתרשמות ממרחב בית הספר המעוטר בדמויות משמעותיות מההווי הישראלי.בהמשך הופיעו תלמידי כל השכבות בטקס בית ספרי, לאחריו נערכות מסיבות פרידה כיתתיות, ההורים והתלמידים הוזמנו לצפות בתוצרי הלמידה שהכינו התלמידים ובשעה האחרונה הועברו בכיתות שיעורים של הורה מעשיר.
קרא עוד...
המשימה מורכבת משאלון למשפחות, שאלון הבוחן את מודעות תושבי העיר לסוגיות סביבתיות בכפר סבא. אתם מוזמנים להעביר את הקישור אל כלל קהילת ביה"ס ולהזמינה להשיב על השאלון במטרה לזכות את המועמד הבית ספרי בנקודות בונוס.תוצאות משימת הבונוס יוצגו במעמד אירוע הגמר ב-14/6.את השאלון ניתן למלא עד לתאריך - 10/6/18.הקישור לשאלון בהמשך הכתבה.
קרא עוד...
בקרוב נתחיל ב"פיילוט" חדש - שיעורי אנגלית המתקיימים באמצעות סקייפ עם תלמידי בית ספר יסודי בכפר קטן למרגלות האלפים בגרמניה.
קרא עוד...
קצת מהחוויות שעברו על התלמידים בחודשים האחרונים
קרא עוד...
תיעוד צילומי של חוויות ואירועים מחיי הילדים בבית הספר. סרטון שעשו תלמידי בית הספר במסגרת התכנית החדשנית והרב תחומית שכללה גם שיעורי קולנוע של שכבות ה ו במסגרת הלמידה בגן הבוטני. תאריכים חשובים.
קרא עוד...
ביום ד', 9 במאי 2018, נערך בבית הספר יום שיא בנושא תזונה.במטרה לחשוף את הילדים לכמה שיותר נושאים הקשורים לאורח חיים בריא, הילדים עברו פעילויות שונות במהלך היום:טעימת שייקים בה ניחשו מה מסתתר בשייק ודיברו על היתרונות של הפירות כמקור אנרגיה נפלא, טעימה עיוורת של ירקות, הכנת חטיפי בריאות תוך דיון מהו חטיף בריאות, שיעור פילאטיס, הרצאות של תלמידי כיתות ג' על חשיבות התזונה המאוזנת והספורט.
קרא עוד...
הספר שנבחר במקום הראשון בשכבות א – ג עוד הרפתקאות של הדב פדינגטון - בונד מיקל הספר שנבחר במקום הראשון בשכבות ד – ו מצחיק- פאטרסון ג'יימספר שנבחר במקום הראשון בשכבות א – ג עוד הרפתקאות של הדב פדינגטון - בונד מיקל הספר שנבחר במקום הראשון בשכבות ד – ו מצחיק- פאטרסון ג'יימס
קרא עוד...
פיילוט ראשון מסוגו שיתקיים בבית הספר אוסישקין עשוי לשנות את מערכת החינוך בישראלאם הפיילוט יצלח, אמורה שיטת ששת העקרונות המתגבשת להיות בעתיד הלא רחוק נחלתם של כל בתי הספר היסודיים בישראל.
קרא עוד...
פיילוט ראשון מסוגו שיתקיים בבית הספר אוסישקין עשוי לשנות את מערכת החינוך בישראלאם הפיילוט יצלח, אמורה שיטת ששת העקרונות המתגבשת להיות בעתיד הלא רחוק נחלתם של כל בתי הספר היסודיים בישראל
קרא עוד...
מה הם ששת העקרונות של "פדגוגיה מוטת עתיד" ?
קרא עוד...
בי"ס אוסישקין נרתם ליוזמת ארגון "מחוברים לשואה" במטרה להנחיל את זיכרון השואה. אנו מבקשים את שיתוף הפעולה שלכם בפעילות משפחתית למען זיכרון השואה בהדלקת נר זיכרון בערב זה.במעמד הדלקת הנר הנכם מוזמנים לסרוק באמצעות טלפון חכם או מחשב לוח (טאבלט) את הקוד ה QR- שעל הנר, המפנה למידע נוסף על חייו של הנספה.
קרא עוד...
בגמר אליפות מתמטיקה מדורג בית הספר במקום ראשון בכפר סבא ובמקום 25 ארצי. נבחרת הבנות וגם הבנים בכדורסל זכתה במקום השני והמכובד בכפר סבא.
קרא עוד...
בימים אלה סיימו האדריכליות את מיפוי ההעדפות, כפי שהשתקפו בבחירות שנערכו בבית הספר. הן שוקדות כעת על "תכנית האב" של המרחב הציבורי, שתעוצב בצורת ״בועות״ - כך שנוכל להתחיל להוציא לפועל את שיפוץ האזורים השונים של החצר בהדרגה.
קרא עוד...
ביום ו', 16 מרץ, התקיים בבית הספר יריד אביב לקראת פסח.ביריד הועמדו למכירה ספרים, צעצועים, אביזרים, מדבקות, משחקי מחשב ומוצרי יד שניה ביתיים נוספים אותם רכשו חברי הקהילה שלנו.
קרא עוד...
הורים יקרים, צוות יקר,ביום ראשון 8.7 נערכה ישיבת סיכום שנה של ההנהגה לשנה זו. אין ספק כי השנה האחרונה היתה שנה רוויה בפעילויות ובעשייה למען ילדי בית הספר ולמען הקהילה כולה. גם בתוך ההנהגה וגם מחוצה לה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מסמך התקנון
קרא עוד...
דבר היו"ר   |  ועדות   |  פרוטוקול ישיבות ועד   |  תקנון הנהגת ההורים
מועצת תלמידים
לוח החודש
עיתון בית ספר
בלוג מנהלת
הנהגת ההורים